Poliţia Rutieră intenţionează să schimbe Codul Rutier pentru ca şoferii care depăşesc repetat sau frânează brusc intenţionat să fie pedepsiţi, scrie Gandul.info.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu