miercuri, 7 aprilie 2010

Wenger: Barcelona e de batut, dar Messi e din playstation

HotNews.ro - Stiri non-stop
Newsletter
 
 
 
 
 
 
 
Subiectele zilei
Miercuri, 7 Aprilie 2010
Wenger, invins de Messi pe Nou Camp
Wenger: Barcelona e de batut, dar Messi e din playstation
Arsene Wenger a fost eliminat din Champions League dupa ce a piedut cu 4-1 in fata Barcelonei , pe Nou Camp. Cu toate acestea, tehnicianul francez este de parere ca echipa lui Guardiola ar putea fi [...]


HotNews.ro © 2008
 
 
 
 
 
 
 

Ai primit acest mesaj deoarece esti abonat la serviciile HotNews.ro.

 

Dezabonare de la acest newsletter

Abonare la alte newslettere HotNews.ro

Modificare detalii personale / recuperare parola

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu