Stiri online

vineri, 7 mai 2010

Centralele termice individuale, interzise in Bucuresti!

stiri.rol.ro

Bucurestenii cu centrale proprii, obligati sa revina la sistemul centralizat in maximum cinci ani

Eşti bucureştean şi ai centrală termică individuală? Ghinion! În maximum cinci ani vei fi nevoit să te rebranşezi la sistemul energetic centralizat, dacă nu eşti în stare să produci energie din surse regenerabile. 

Ultima ora
17:00 Bucurestenii cu centrale proprii, obligati sa revina la sistemul centralizat in maximum cinci ani

16:39 Sindicatele se retrag din consiliile de administratie ale institutiilor statului

15:59 Lenjerie unicat, disparuta fara urma de la Lady GaGa

15:17 Traian Basescu se intalneste cu sindicatele duminica, la Palatul Cotroceni

15:07 Blaga spune ca nu se pune problema concedierilor la Min. Administratiei si Internelor

15:02 Economii de pana la 4,5 miliarde de euro prin taierea salariilor si a pensiilor

14:29 Cheryl Cole se teme de botox

14:27 Blaga: Romania intra in spatiul Schengen pe 27 martie 2011

14:21 Sindicatele vor o intalnire cu presedintele si premierul inainte de semnarea acordului cu FMI

14:16 Sindicatele ameninta cu o "greva nationala". Luni aflam calendarul protestelor!


Pentru a va dezabona de la acest newsletter, click aici.
---
games la 08:03

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web
Un produs Blogger.