Eşti bucureştean şi ai centrală termică individuală? Ghinion! În maximum cinci ani vei fi nevoit să te rebranşezi la sistemul energetic centralizat, dacă nu eşti în stare să produci energie din surse regenerabile.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu