Certificatul energetic, solicitat la operaţiunile de vânzare, achiziţie sau închirierea de locuinţe va fi introdus începând cu 15 iunie, a decis Guvernul printr-o ordonanţă de urgenţă, în urma şedinţei de astăzi.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu