Hidrologii au emis o avertizare cod galben de inundatii, incepand de maine de la ora 15.00 si pana duminica la ora 16.00. Raurile vizate sunt cele din sud-vestul si centrul tarii, potrivit unui comunicat de presa emis de Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu