Stiri online

miercuri, 5 mai 2010

Doctor epidemiolog, s-a sinucis la Spitalul Oftalmologic!

stiri.rol.ro

Doctor epidemiolog, s-a sinucis la Spitalul Oftalmologic

Prof Dr Vasile Velea s-a sinucis in aceasta dimineata aruncandu-se de la etajul 7 al Spitalului Clinic de Oftalmologie din Bucuresti, anunta Realitatea Tv.

Ultima ora
09:54 Doctor epidemiolog, s-a sinucis la Spitalul Oftalmologic

09:26 Jaf la o casa de schimb din Timisoara


Pentru a va dezabona de la acest newsletter, click aici.
---
games la 00:43

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web
Un produs Blogger.