Stiri online

miercuri, 7 iulie 2010

Taxa pe autostrazile din Romania, incepand cu 2011

stiri.rol.ro

Taxa "modica" pe autostrazile din Romania, incepand cu 2011

Ministrul Transporturilor a anuntat ca soferii vor plati o taxa pentru a putea circula pe autostrazile din Romania, informeaza Realitatea.net.

Ultima ora
16:56 Taxa "modica" pe autostrazile din Romania, incepand cu 2011

16:30 Un nou val de gripa AH1N1 ar putea reveni in Romania in octombrie

15:36 Jaf la o casa de schimb valutar din Bucuresti

15:10 Peste 8.200 de contestatii la Bac in Capitala

15:01 VIDEO-Traian Basescu: Niciun venit nu ar trebui sa scape neimpozitat!

14:57 VIDEO: Concert cu vuvuzele

14:32 GALERIE FOTO-Serena Williams: Am un fund enorm!

13:50 Contestatia de reducere a salariilor a fost respinsa de CCR

13:38 FOTO: Alex Velea si Ana s-au cununat

13:37 Giurgiu: Dunarea a scazut cu sapte centimetri




Pentru a va dezabona de la acest newsletter, click aici.
---
games la 07:13

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web
Un produs Blogger.