Universitatea Spiru Haret anunta ca absolventii inmatriculati in anul I in perioada 2005-2008 (promotiile 2008 si 2009) la formele de invatamant neautorizate (fara frecventa si invatamant la distanta) trebuie sa sustina din nou examenul de licenta, in luna septembrie, anunta realitatea.net.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu