Stiri online

miercuri, 4 august 2010

Boc: Salariile bugetarilor ar putea creste cu 10% in 2011, dar se va renunta la al 13-lea salariu

stiri.rol.ro

Boc: Salariile bugetarilor ar putea creste cu 10% in 2011

Salariile bugetarilor ar putea să crească în 2011 cu 10% sau chiar m ai mult, dacă procesul de restructurare va avea succes, a declarat premierul Emil Boc la postul public de radio.

Ultima ora
15:21 Laura Cosoi si Bogdan Boanta vor dansa la nunti si evenimente

15:15 Cosmote Romania extinde serviciile 3G si pentru clientii serviciilor preplatite

15:13 Presedintele Basescu, consultat de medici la Spitalul Militar Central

15:11 Iesean mort dupa ce a cazut de pe bloc

15:11 Wyclef Jean s-a decis: candideaza la presedintia statului Haiti

14:51 Boc: Salariile bugetarilor ar putea creste cu 10% in 2011

14:51 Dinu Patriciu este bunic!

14:37 Noi reguli pentru obtinerea si reinnoirea carnetului de sofer. Vezi aici ce se schimba

14:19 Boc: Vom plati o parte din datoriile statului pana pe 20 august, prin rectificare bugetara

14:00 Legea venitului minim garantat, aprobata de Guvern in doua saptamani




Pentru a va dezabona de la acest newsletter, click aici.
---
games la 05:52

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web
Un produs Blogger.