Ministrul Sanatatii, Cseke Attila, a anuntat ca 18 milioane de romani, cei care contribuie la plata contributiilor de sanatate, vor beneficia de carduri nationale de sanatate, anunta Realitatea.net.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu