Un pastor din Africa de Sud a tinut o predica intitulata "Iisus a fost seropozitiv" in fata enoriasilor sai pentru a combate stigmatizarea la care sunt supusi bolnavii de SIDA.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu