Stiri online

miercuri, 6 octombrie 2010

Cristi Borcea a suferit un preinfarct in America

sport.rol.ro

Cristi Borcea a suferit un preinfarct in America

Cristi Borcea are grave probleme de sanatate. Seful lui Dinamo a avut nevoie de serviciul 911 pentru problemele la inima, anunta Realitatea.net.

Alte stiri
Tamas: "Razvan merita sa fie selectioner, vom juca pentru el cu Franta"

Dinamovistii au promis la mormantul lui Hildan ca vor invinge Steaua!

"Baciul" rade de Gigi: "Steaua seamana cu Barça doar la culori"

De ce n-a ajuns Maftei la Rapid? Voia titular si capitan!

"Printul", pedepsit de sefi! "O sa ajunga sa faca doar calendare"


Pentru a va dezabona de la acest newsletter, click aici.
---
games la 02:06

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web
Un produs Blogger.