Începând cu 1 ianuarie 2011, până şi proprietarii celor mai economice automobile noi vor plăti o taxă de poluare de 50 de euro, taxa urcând în funcţie de capacitatea cilindrică maşinilor înmatriculate, potrivit unei analize efectuate de Zf.ro.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu