Angajatorii vor depune din 2011 o declaraţie unică pentru plata impozitului pe venit şi pentru contribuţiile de asigurări sociale ale angajaţilor, potrivit Agerpres.ro.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu