Legea Capitalei, in varianta sustinuta de PDL, prevede renuntarea la alegerea de catre bucuresteni a primarilor de sector, care ar urma sa fie alesi de consilierii municipali, anunta Mediafax.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu