Doi fotbalisti ai lui Dinamo au fost audiati in aceasta dimineata de DNA Craiova. Valerica Gaman si Stefan Barboianu au fost citati ca martori in urma plangerii formulate de finantatorul Universitatii Craiova, Adrian Mititelu. Cei doi nu vor juca diseara in meciul cu Univ. Craiova.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu