Cosmin Olaroiu revine la Steaua si va antrena echipa din Ghencea in urmatoarele doua saptamani, pana la finalul campionatului, in locul lui sorin Cartu, a anuntat astazi, intr-o declaratie pentru MEDIAFAX, finantatorul Gigi Becali.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu