Stiri online

joi, 5 mai 2011

Olaroiu revine la Steaua!



sport.rol.ro

Olaroiu revine la Steaua!

Cosmin Olaroiu revine la Steaua si va antrena echipa din Ghencea in urmatoarele doua saptamani, pana la finalul campionatului, in locul lui sorin Cartu, a anuntat astazi, intr-o declaratie pentru MEDIAFAX, finantatorul Gigi Becali.

Alte stiri
Cum vrea sa ia Hizo titlul cu Vasluiul: "Ii tin in lesa!"

Gabi Bostina - vicepresedinte la U Cluj din iunie

Dragomir: "Rapid a fost clar peste Steaua si aici e meritul lui Sumudica"

Orobitg: "Guardiola nu pleaca la nicio alta echipa anul acesta"

Amenintat de Iancu cu neprezentarea, Avram e ferm: "Nu il schimb pe Deaconu!"


Pentru a va dezabona de la acest newsletter, click aici.
---
games la 07:58

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web
Un produs Blogger.