Bolnavii psihic de la Unitatea de Asistenţă Medico-Socială (UAMS) Agigea sunt batuti cu brutalitate, le sunt furati banii si sunt pusi la munca in favoarea directorului, acuza o fosta angajata a UAMS Agigea si rudele celor 70 de pacienti.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu