Stiri online

vineri, 8 iulie 2011

Poli Timisoara, Gloria Bistrita si FC Bihor au sanse de a juca in Liga1! TAS a acceptat recursurile



sport.rol.ro

Poli Timisoara, Gloria Bistrita si FC Bihor au sanse de a juca in Liga1! TAS a acceptat recursurile

Apelul depus de Poli Timisoara, Gloria Bistrita si FC Bihor impotriva deciziei luata de UEFA si FRF, de a nu le acorda licenta pentru sezonul viitor, va fi judecat de TAS in regim de urgenta.

Alte stiri
Lucian Bute a trecut cantarul oficial pentru meciul cu Mendy

Mitica DESFIINTEAZĂ "Generatia de Aur"! Care sunt ECHIPELE care pot primi acest titlu

Andone pleaca din "Groapa" cu gand de revenire: "Ma voi intoarce la Dinamo"

Becali ii promite timp lui Levi, dar il lasa fara echipa! Cel mai negru scenariu pentru Steaua!

Dan Petrescu s-a hotarat: Il ia pe Banel Nicolita in locul lui Varga!


Pentru a va dezabona de la acest newsletter, click aici.
---
games la 06:19

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web
Un produs Blogger.