Romania 0-0 Franta / Publicatiile franceze scriu ca meciul s-a jucat pe un teren de Liga a 3-a. Publicatiile din Hexagon nu au trecut cu vederea calitatea gazonului de pe National Arena. "Francezii au dominat prima repriza, ca posesie, dar romanii s-au dovedit mai periculosi in debutul meciului. Cele doua echipe nu s-au putut departaja intr-un meci perturbat serios de un gazon impracticabil. Albastrii au monopolizat balonul fara a se dovedi cu adevarat periculosi.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu