Faceți căutări pe acest blog

joi, 10 februarie 2011

Basescu: Nu sint adeptul privatizarii Romgaz, Transgaz si Postei

HotNews.ro - Stiri non-stop
Newsletter
 
 
 
 
 
 
 
Subiectele zilei
Joi, 10 Februarie 2011
Traian Basescu: Nu sunt un partizan al privatizarii Romgazului, Transgazului si Postei Romane
Eu nu sunt un partizan al privatizarii Romgazului si Transgazului. Putem privatiza la termocentrale. La Posta, sunt de acord sa vindem actiuni, dar nu pachetul majoritar. Nu sunt de acord cu [...]


HotNews.ro © 2008
 
 
 
 
 
 
 

Ai primit acest mesaj deoarece esti abonat la serviciile HotNews.ro.

 

Dezabonare de la acest newsletter

Abonare la alte newslettere HotNews.ro

Modificare detalii personale / recuperare parola

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Arhivă blog

count