Subiectele zilei Joi, 10 Februarie 2011 Traian Basescu: Nu sunt un partizan al privatizarii Romgazului, Transgazului si Postei Romane Eu nu sunt un partizan al privatizarii Romgazului si Transgazului. Putem privatiza la termocentrale. La Posta, sunt de acord sa vindem actiuni, dar nu pachetul majoritar. Nu sunt de acord cu [...] HotNews.ro © 2008 Ai primit acest mesaj deoarece esti abonat la serviciile HotNews.ro.
Dezabonare de la acest newsletter Abonare la alte newslettere HotNews.ro Modificare detalii personale / recuperare parola |
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu